Ogłoszenia duszpasterskie – 6.08

Niedziela – 3 Wielkanocna                                                 15 kwietnia 2018

Dzisiaj przypada 3 Niedziela Wielkanocna, która jest obchodzona jako Niedziela Biblijna. która inauguruje X Tydzień Biblijny pod hasłem „Weźmijcie Ducha Świętego” (J 20,22). Celem tego wydarzenia jest ponowne odkrywanie i pogłębianie znaczenia Słowa Bożego w życiu Kościoła i w osobistym życiu wiernych. Podczas Niedzieli Biblijnej jesteśmy zachęceni do przeczytania Listu do Rzymian w kręgu rodzinnym i osobistego jego rozważania.

Kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. W dniu dzisiejszym przy wyjściu z kościoła zbierane będą ofiary na Radio Diecezjalne Anioł Beskidów.

Dzisiaj o godz. 11.00 odbędzie się kolejne spotkanie formacyjne dla kandydatów do Bierzmowania.

W środę o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek o godz. 17.30 adoracja Najśw. Sakramentu. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam szczególnie wszystkie dzieci.

W piątek przypada trzeci piątek miesiąca, w którym czcimy Miłosierdzie Boże. Po Mszy św. wieczornej odprawimy nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

W przyszłą niedzielę, 22 kwietnia, o godz. 9.00 odbędzie się kolejne spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św.

Bóg zapłać za utrzymanie czystości naszego kościoła. Przez najbliższe dwa tygodnie  proszę o sprzątanie kościoła mieszkańców domów – nry: 121, 616, 617, 728.

Ogloszenia inne

OGŁOSZENIA INNE