Ogłoszenia duszpasterskie – 6.08

Niedziela – 2 Zwykła                                                  14 stycznia 2018

Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na cele charytatywne jako tzw. jałmużna postna.

W środę, 17 stycznia, Kościół Katolicki w Polsce obchodzi Dzień Judaizmu.

Od czwartku, 18 stycznia, w całym Kościele rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W tym roku będziemy go przeżywać pod hasłem: „Prawica Twoja wsławiła się mocą” (Wj 15,6).

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 16.30.

W czwartek od 16.30 adoracja Najśw. Sakramentu.

W piątek, 19 stycznia, oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu z racji trzeciego piątku miesiąca. Po Mszy św. zostanie odprawione nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z koronką. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 zostanie odprawione nabożeństwo o jedność chrześcijan w ramach Tygodnia Ekumenicznego.

Bóg zapłać za utrzymanie czystości naszego kościoła. Jeszcze przez najbliższy tydzień proszę o sprzątanie kościoła mieszkańców domów – nry: 240, 314, 80, 82.

Skończył się już czas kolędy czyli odwiedzin duszpasterskich rodzin. Pragnę serdecznie podziękować za wszelką okazaną pomoc, za życzliwe przyjęcie i zrozumienie, także za przywiezienie i odwiezienie z kolędy. Bóg zapłać za wszystkie złożone podczas kolędy ofiary. Bóg zapłać również tym rodzinom, które przygotowały posiłek dla księdza i ministrantów.

Ogloszenia inne

OGŁOSZENIA INNE