Ogłoszenia duszpasterskie – 6.08

Niedziela – 33 Zwykła                                         19 listopada 2017

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na budowę Domu Księży Emerytów w Andrychowie.

Dzisiaj o godz. 9.00 odbędzie się kolejne spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św.

W środę, 22 listopada, przypada wspomnienie św. Cecylii, patronki śpiewu i muzyki kościelnej. Modlimy się w tym dniu za nasze panie organistki.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie w środę o godz. 16.30. Natomiast po Mszy św. spotkanie Apostolatu Maryjnego Cudownego Medalika.

W czwartek od godz. 16.30 indywidualna adoracja Najśw. Sakramentu. Zapraszam do modlitwy.

Również w czwartek, 23 listopada, z racji przypadającego w tym tygodniu święta patronalnego Służby Liturgicznej, święta Ofiarowania NMP i wspomnienia św. Tarsycjusza, w czasie Mszy św. o godz. 17.00 ministranci i lektorzy odnowią swoje przyrzeczenia. Na tę Mszę św. zapraszam również rodziców i rodzeństwo naszych ministrantów.

W przyszłą niedzielę, 26 listopada, obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

W przyszłą niedzielę o godz. 9.00 odbędzie się kolejne spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

Bóg zapłać za utrzymanie czystości naszego kościoła. Jeszcze przez najbliższy tydzień  proszę o sprzątanie kościoła i dekoracje kwiatowe mieszkańców domów – nry: 527, 553, 706, 704.

Ogloszenia diecezjalne

OGŁOSZENIA DIECEZJALNE

POMOC DLA POSZKODOWANYCH W WYNIKU NAWAŁNIC NA POMORZU

Ogólnopolską akcję pomocy koordynuje Caritas Polska.

Aby pomóc materialnie należy wysłać SMS z hasłem

WICHURA pod numer 72052      (koszt 2,46 zł z VAT)

lub dokonać wpłaty na konto Caritas Polska

PL 77 1160 2202 0000 0000 3436 4384

– z dopiskiem WICHURA.

Bliższe informacje dotyczące sposobów pomocy można odnaleźć na stronie internetowej www.caritas.pl.

Z apelem o wsparcie modlitewne i materialne dla dotkniętych skutkami ostatnich nawałnic, zwrócił się również przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki. Prosimy również o modlitwę za osoby poszkodowane i świadczące im pomoc oraz ludzką solidarność w czynie i słowie w obliczu nieszczęścia.

Ogloszenia inne

OGŁOSZENIA INNE