Ogłoszenia duszpasterskie – 6.08

Niedziela – Uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela    24 czerwca 2018

W dzisiejszą niedzielę obchodzimy uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Składam Bóg zapłać za każdą złożoną ofiarę.

Dzisiaj po południu o godz. 15.00 odprawimy nabożeństwo czerwcowe do Najśw. Serca Pana Jezusa. Serdecznie zapraszam. Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie: we wtorek o po Mszy św. o godz. 8.00 i w piątek po Mszy św. o godz. 18.00.

W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.

W czwartek o godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszam do indywidualnej modlitwy.

W piątek, 29 czerwca, obchodzimy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Zapraszam w tym dniu do udziału we Mszy św. rano o godz. 8.00 lub wieczorem o godz. 18.00. Kolekta w tym dniu przeznaczona jest na świętopietrze, czyli utrzymanie Stolicy Apostolskiej. Z racji uroczystości nie obowiązuje w tym dniu post oraz wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Bóg zapłać za utrzymanie czystości naszego kościoła. Przez najbliższe dwa tygodnie   proszę o sprzątanie kościoła mieszkańców domów – nry: 485, 847, 945, 116.

Ogloszenia inne

OGŁOSZENIA INNE