Niedziela – 31 Zwykła                                                            04 listopada 2018

1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na diecezję. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
    2. Liturgiczne obchody tygodnia:
      a. w piątek święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

b. w sobotę wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
    3. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii.
    4. Dzisiaj po południu o godzinie 15.00 zapraszam na różaniec za zmarłych zalecanych.
      Różaniec za zmarłych będziemy odmawiać od poniedziałku do środy po Mszach świętych.
    5. Od jutra (poniedziałek -5 listopada) można zamawiać intencje mszalne na przyszły 2019 rok.
      Intencje zapisujemy w zakrystii kościoła pół godziny przed Mszą Świętą i po Mszy Świętej.
    6. Z racji tygodnia modlitw za zmarłych, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
      będzie w tym tygodniu w środę po Mszy Świętej.
    7. W czwartek od godziny 16.30 indywidualna adoracja Najświętszego Sakramentu a po niej Msza Święta szkolna.
    8. W przyszłą niedzielę, 11 listopada, przypada Święto Niepodległości.
      W tym dniu obchodzimy również setną rocznicę odzyskania przez nasz naród niepodległości.
      Msza Święta w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona w naszej parafii o godzinie 10.00.
      Na ten dzień proszę o udekorowanie flagami naszych domów.
      Niech nasze narodowe barwy będą w tym dniu wyrazem naszej miłości do naszej ukochanej Ojczyzny.

Flaga Polski

9. Z racji Święta odzyskania niepodległości każda gmina organizuje obchody tego święta.
      W Istebnej, gminne uroczystości, odbędą się w piątek i niedzielę.
      Msza Święta gminna będzie sprawowana w niedzielę 11 listopada o godzinie 9.00 w Koniakowie.
      Więcej informacji na stronie internetowej Gminy Istebna.
    10. Drużyna szlachetnej paczki działająca na terenie Trójwsi serdecznie zaprasza do włączenia się  w wolontariat.
      Bliższe informację dla chętnych na plakacie.
    11. Bóg zapłać za utrzymanie czystości naszego kościoła.
      Jeszcze przez najbliższy tydzień proszę o sprzątanie kościoła mieszkańców domów – nry: 873, 442, 260, 612

Błogosławionej niedzieli
oraz całego tygodnia