Niedziela – 20 Zwykła                                         20 sierpnia 2017

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na budowę Domu Księży Emerytów w Andrychowie. Składam Bóg zapłać za każdą ofiarę.

W środę o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek od 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.

Również w czwartek po Mszy św. odbędzie się spotkanie Służby Liturgicznej, czyli wszystkich ministrantów i lektorów, przed Mszą św. na Trójstyku.

W piątek po Mszy św. odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego.

W sobotę, 26 sierpnia, obchodzimy uroczystość NMP Częstochowskiej. W tym dniu odbędzie się również coroczne spotkanie i Msza św. na Trójstyku. O godz. 9.00 odprawimy nabożeństwo maryjne, a o 9.30 wyruszy z kościoła procesja na Trójstyk pod przewodnictwem Ks. Biskupa. Wszystkich Parafian i Gości zapraszam do udziału. Bardzo serdecznie proszę o przyjście w strojach regionalnych. O godz. 10.00 rozpocznie się na Trójstyku Msza św. w języku czeskim, której przewodniczyć będzie bp Martin David z diecezji ostrawsko-opawskiej, a koncelebrować będzie biskup Piotr Greger.

Bóg zapłać za utrzymanie czystości naszego kościoła. Przez najbliższe dwa tygodnie proszę o sprzątanie kościoła mieszkańców domów – nry: 693, 698, 610, 441.

Pielgrzymka – Sanktuaria maryjne Europy 2017 – program [kliknij aby pobrać program pielgrzymki]