Niedziela – 1 Wielkiego Postu                                       18 lutego 2018

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na cele duszpasterstwa specjalnego w naszej diecezji. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

Dzisiaj o godz. 15.00 serdecznie zapraszam do udziału w nabożeństwie Gorzkich Żali. W ramach tego wielkopostnego nabożeństwa będzie także kazanie pasyjne.

W środę, o godz. 16.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Natomiast po Mszy św. na probostwie odbędzie się kolejne spotkanie Apostolatu Maryjnego, czyli Cudownego Medalika.

W czwartek, 22 lutego, obchodzimy święto Katedry św. Piotra, Apostoła. Od godz. 16.30 adoracja Najśw. Sakramentu. O godz. 17.00 Msza św., na którą zapraszam wszystkie dzieci. Po Mszy św. nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci.

W piątek o godz. 16.45 odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego. Droga Krzyżowa dla dorosłych i młodzieży będzie po Mszy św. o godz. 17.00.  Wszystkich serdecznie zapraszam. W zakrystii można nadal składać wypominki za zmarłych.

W przyszłą niedzielę, 25 lutego, modlitwą i ofiarą wspieramy dzieci Afryki. Kolekta przeznaczona będzie na cele misyjne, na tzw. dzieło Ad gentes.

Bóg zapłać za utrzymanie czystości naszego kościoła. Przez najbliższe dwa tygodnie  proszę o sprzątanie kościoła mieszkańców domów – nry: 757, 721, 948, 846.